Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

19 февраля 2020

cc-tapis. Народжені у Франції, розроблені в Мілані, вироблені в Непалі.
cc-tapis. Народжені у Франції, розроблені в Мілані, вироблені в Непалі.
576

Проект 900 представляє новинку: килими ручної роботи cc-tapis. Ми виступаємо офіційним представником бренду на території України та пропонуємо ознайомитися з найбільшою експозицією унікальних килимів в наявності.

cc-tapis — італійська компанія, яка виробляє сучасні килими ручної роботи, які створені в Непалі досвідченими тибетськими ремісниками. Компанія була заснована Нельсією Чамшаде і Фабрізіо Кантоні у Франції. У 2011 році cc-tapis переїхав до Мілану, де зараз базується компанія, а команда дизайнерів на чолі з Даніеле Лорою, арт-директором та партнером, впроваджує нові підходи до традиційних методів розробки своєї продукції.

Повага до багатовікової культури давнього ремесла відображається в екологічно чистому підході компанії до кожного кроку виробництва, починаючи від ручного прядіння найм’якішої гімалайської вовни, до використання очищеної дощової води для миття кінцевих виробів, що робить кожен з килимів cc-tapis унікальним, єдиним у своєму роді продуктом. Ці килими створено спеціально для тих, хто вміє розуміти та насолоджуватися вічною культурою та історією.

Килими cc-tapis виготовляються виключно вручну та за допомогою власної дизайнерської лабораторії, можливо замовити розроблення індивідуального проекту. Розміри, кольори та матеріали більшості килимів у колекціях можна адаптувати під власні потреби та створити свій унікальний оригінальний проект. Понад 1200 різних кольорів і варіацій матеріалів: вовна, білизна, шовк або алое, які можна комбінувати для створення різних фактур і різної висоти ворсу. Лабораторію дизайну cc-tapis очолює арт-директор Даніеле Лора. Прагнучи заслужити повагу вимогливої ​​і досвідченої міланської публіки, компанія стала активно запрошувати до співпраці відомих дизайнерів: Патрісія Уркіола, Крістофа Делькур, Людовику і Роберто Паломба, Гарту Робертса, Федеріко Пепе.

Фірмова риса бренду — вміння балансувати на межі естетики і кітчу. Компанія виділяє колекцію Signature, в яку входять килими від відомих дизайнерів. cc-tapis активно просуває і молоді таланти.

Компанія знаходить час і на соціальні проекти. cc-tapis — учасник програми по боротьбі з нелегальною експлуатацією дитячої праці, крім того, компанія організовує освітні програми для сімей своїх співробітників.

Коли якість і традиції поєднуються із сучасним дизайном, успіх передбачуваний.

Последние статьи
Больше статей
Здесь пока ничего нет
Закрыть