Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

06 апреля 2020

Небезпеки «Сидячого способу життя»
841

 

Довготривале неправильне положення тіла під час сидіння шкідливе для вашого здоров’я!

Стрімкий розвиток цифрових технологій вплинув не лише на особисте життя, але й на роботу.

Усе більше часу людина проводить, сидячи перед екраном комп’ютера, тримаючи в руках смартфон або планшет. Це все призводить до «сидячого способу життя», який має низку негативних наслідків для здоров’я.

 Кожен, у чиєму житті відсутня адекватна рухова активність, а повсякденність — це зміна робочого крісла на крісло автомобільне, а після — диван, завдає щодня серйозної шкоди тілу.

 Та що вже казати про умови карантину та самоізоляції, з якими наразі довелося зіткнутися світу. Постійне перебування вдома, дистанційна робота в непідготовлених для цього умовах сильно відгукується болем у спині та головним болем, масою інших неприємних симптомів.

 Рух — як у робочому, так і в повсякденному житті — вкрай важливий. Згідно з дослідженнями, які провів університет Регенсбургу, дорослі перебувають у положенні сидячи майже 60 % свого дня. Спираючись на інше дослідження страхової компанії Techniker Krankenkasse, 44 % працездатного населення Німеччини працює сидячи та лише 45 % з них регулярно займаються спортом.

 Довготривале перебування в сидячому положенні — шкідливе.

 Шкода завдається спині, серцю, обміну речовин та м’язам. Також збільшується ризик психологічних захворювань. Аби протистояти цим негативним наслідкам, Interstuhl разом з інститутом Франхофера та університету Тюбингена, провели дослідження для пошуку методів зменшення шкоди сидячого положення для людини.

 Спеціальний додаток, розроблений за ініціативою Interstuhl, вміє відстежувати особливості поведінки та звичок сидіння кожного користувача завдяки сенсорам, які розташовано на стільці. Усе це для того, аби зібрати, проаналізувати та надіслати так званий біофідбек.

 Біофідбек — це ключове слово. Люди повинні знати свої звички та намагатися покращити або взагалі змінити їх.
 

 INTERSTUHL МАЄ РІШЕННЯ: SENSOR TECHNOLOGY


 

 Разом із розробкою та застосуванням нового S 4.0 додатку, Interstuhl розширює та активує лінійку продуктів, які підтримують здоров’я та допомагають користувачу боротися із сидячим способом життя, щодня збільшуючи фізичну активність.

 Насолоджуйтесь процесом сидіння та лишайтесь здоровими

 Додаток S 4.0 працює таким способом: вбудований у крісло Interstuhl сенсор аналізує звички користувача, а отримані дані надсилаються на розумний годинник або ПК через спеціальний інтерфейс.

 Додаток порівнює цільові та наявні покажчики. Згідно з результатами порівняння він надає власні рекомендації: від динамічних рухів на кріслі до вправ, аби знати напругу і втому. Тож людина здатна самостійно контролювати та змінювати свої звички, впроваджуючи в щоденну рутину динамічне сидіння — один із найголовніших принципів збереження здоров’я хребту та м’яз. Відмінний спосіб розслабитися та зняти напругу, не припиняючи робочий процес.

 Насамперед, необхідно зрозуміти, що ж таке «динамічне сидіння»

 Головним покажчиком якості ергономічного крісла є той факт, наскільки вільно ви маєте змогу на ньому рухатися. Умовне позначення такого покажчика — і є динамічне сидіння. Кожне крісло потребує індивідуальних та правильних налаштувань, після чого тіло та крісло під час кожного руху та в будь-якому положенні утворюватимуть одне ціле. Правильне налаштування крісла легко визначити: за умов розслабленого вертикального сидіння стопи ніг твердо стоять на підлозі, стегно та гомілка, а також стегно та верхня частина тіла утворюють прямий кут. Якщо наявні підлокітники — налаштуйте їх у такий спосіб, аби передпліччя та плече також утворювали кут 90°.

 

 Ергономіка Interstuhl підтримує здоровий робочий стан тіла. 

Низка продуманих та ретельно підібраних співзалежних технологій і механізмів мають перед собою мету забезпечити оптимальні властивості під час сидіння.

Також є і відмінності між технологіями, що розширюють обсяг функціонування крісла (функції крісла) і дозволяють пристосувати положення тіла під час сидіння до особливостей тіла та особистих уподобань (регулювання крісла, його можливості). Особливість комплектації визначається вимогами застосування крісла, а також індивідуальними потребами кожної людини.

 Набір функцій у лінійках продуктів бренду Interstuhl:

 • SMART MOTION — динамічне регулювання нахилу сидіння

 • Динамічне гойдання крісла

 • Система AUTOLIFT — у поєднанні із синхронною механікою крісла, повертає спинку сидіння в початкове положення

 • Синхронна механіка крісла — об’єднує рух спинки крісла назад, щоб у будь-якому положенні зберігалася вихідна, обрана позиція спинки.

 • Синхронна механіка крісла з BODY FLOAT ефектом — регулювання інтуїтивно зручного положення.

 • Амортизація сидіння крісла мінімізація вертикальних ударів на хребет

 • Регулювання крісла за вагою сидячого

 • Налаштування висоти спинки

 • Регулювання глибини сидіння

 • Налаштування нахилу сидіння

 • Поперековий упор у спинці

 • Регульований підголівник

 • SMART SPRING технологія — тривимірна кінематика, яка автоматично адаптується під кожен рух користувача

 Добре для балансу в робочому житті.

 Додаток S 4.0, розроблений спеціально для Interstuhl, забезпечує зворотний зв’язок щодо стану і тривалості сидіння.

 Під час першого запуску додаток пояснює користувачу оптимальні налаштування сидіння. Тому що правильне крісло — те, яке підлаштоване під потреби свого користувача. Крім того, S 4.0 дає рекомендації щодо відповідних вправ, які ви зможете з легкістю інтегрувати в повсякденну роботу на робочому місці, щоби розслабити напружені м’язи та підвищити власну продуктивність.

 Тут ви можете побачити деякі вправи для розслаблення, які S 4.0 пропонує вам у вигляді анімації. Отже, кожна людина здатна провести найзавантаженіший та напруженіший день у максимально комфортному стані, що підвищуватиме активність, ефективність, і якісно впливатиме на фізичне та психічне здоров’я.

Всі деталі щодо замовлення товару та особисту консультацію ви можете отримати в онлайн-режимі за телефоном:  +38 050 428 19 55 
чи надіславши листа на нашу пошту:  sales@p900.com.ua
 

...
Последние статьи
Больше статей
Здесь пока ничего нет
Закрыть