Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

04 февраля 2020

Новинки 2020 від TEAM7
Нові матеріали — це ще більше різноманіття планувань.
596

Кольоровий спектр асортименту шкіри l1 розширився новим теплим коричневим відтінком «сепія». Також у програмі домашніх кінотеатрів з’явилося два нових кольори акустичної тканини, які відкривають нові можливості індивідуального планування: синій металік й сірий металік. Завдяки легкому блиску поверхні тканини вона прекрасно поєднується з металевими відтінками скла, а її стримані кольори додають мінімалістичному дизайну меблів акуратні акценти.

Меблі для столових Nox з чорним матовим металом.

Металева поверхня матового чорного кольору набирає все більшу популярність у сучасному інтер’єрі. З цього року можливостей планувань з чорним матовим металом стало ще більше, адже тепер ним можна оформити навіть стіл Nox, лавку Nox та приставні меблі Nox. Таким чином, меблевий асортимент з цим трендовим типом металу став ширшим — столи, стільці, лавки, комоди та серванти, гостинні стінки, журнальні столики, а також кухонні ручки.

Нова металева рама — нове відчуття легкості.

Оптична легкість меблів Filigno досягається різноманітними елементами дизайну, у тому числі й ніжками «в польоті». Відтепер з’явився ще один варіант подібної опори — металева рама матового чорного кольору. Вишуканий дизайн рами перемежовується з тонким дерев’яним обрамленням, яке характерне для всієї лінійки Filigno, та надає меблям ще більшу повітряність й філігранність. Цей вид ніжок запропоновано для гостьових меблів Filigno, домашнього кінотеатру, а також для комодів Filigno.

Журнальні столи з новою керамічною поверхнею.

Тепер у регульованого за висотою журнального столика Lift стільницю та фасад шухлядки можна оформити не лише у натуральному дереві або кольоровому склі, але й у кераміці. Також керамічна стільниця розширила можливості планування ще й у журнального столика Lux. Внаслідок керамічних елементів журнальні столи неперевершено вписуються у дизайн гостиних меблів Filigno, чиї фасади також можливо оформити у кераміці.

Шафи з дверима навстіж в новому вигляді.

Прямі, елегантна, сучасні: нові гардероби дуже вражають своєю чіткістю та акуратністю дизайну, а також можливостями планувань, яких тепер стало ще більше.Нові зовнішні шухлядки, які можна індивідуально сконфігурувати, дуже зручні для зберігання та надають шафам новий вигляд. Асортимент гардеробних ручок також розширився новою горизонтальною ручкою, а також вертикальною планкою з дерева. Аби зробити дизайн шаф ще більш сучасним, ми трохи подовжили фасади зверху та знизу, та відступ від підлоги складає тепер лише 2 см. Зовнішні боки з витонченими зовнішніми крайками можна за бажанням обладнати додатковим карнизом — таке витончене обрамлення фасаду чимось нагадує оформлення картин у рами з паспарту. Так, нові фасади шаф Soft, Lunetto та Valore — це ще один крок на шляху до досконалості.

Нове наповнення шаф.

Натуральніше, індивідуальніше, якісніше: у сучасному дизайні шаф та внутрішнього наповнення, яке складається переважно з прямих ліній, чітко відстежується любов до деталей. Чи то висувні дерев’яні брючниці, або полиці з масиву дерева з потовщеною фронтальною крайкою, або опціональна 16 мм задня стінка — усі ці деталі дозволяють відчути принадність цього благородного природного матеріалу — деревини. Внутрішні шухлядки без видимих ручок, шухлядки під сорочки з фасадом з димчастого скла, а також підіймач для одягу стриманого чорно-коричневого кольору підкреслюють високу якість внутрішнього наповнення. Новий аксесуар — продуманий органайзер до шафи — пропонує індивідуальні рішення щодо зберігання речей, а також чудову оглядовість.

Нові проміжні елементи для шаф з фасадами навстіж.

Домашній офіс або туалетний столик: нові проміжні елементи надають інтер’єру легкості та дозволяють урізноманітнити гардеробне планування. Крім цього вони виконують практичні функції, які наділяють шафи ще більшою універсальністю

Последние статьи
Больше статей
Здесь пока ничего нет
Закрыть