Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

30 апреля 2020

Новий бренд Occhio
Еталон технічних інновацій та лаконічності дизайну.
631

Німецький бренд Occhio став відомим майже 20 років тому. Сьогодні моделі компанії — еталон технічних інновацій та лаконічності дизайну. Для всіх виробів бренду характерні якісна передача кольору, функціональність та продуманий дизайн.

Такі світильники можна зустріти як у найсучаснішому офісі, так і в артгалереї чи в житловому приміщенні, або у сучасному готелі. Такі прилади працюють від новітніх світлодіодів із насиченим потоком світла, та — що важливо — з мінімальним споживанням електроенергії.

Штаб-квартира бренду розташована в Мюнхені, а засновником, мозком та душею компанії є німецький дизайнер Axel Meise.

Що ж відрізняє Occhio від інших виробників?

Незвична система комбінування, та свободи вибору. Окрім стандартних готових комбінацій, пропонуються змінні дифузори, лінзи й кольорові світлофільтри. У світильниках може регулюватися не лише кут нахилу, а й інші конструктивні можливості. У такий спосіб споживач може створювати необхідне освітлення, декоруючи на власний смак різні приміщення.

Партнером у свою компанію, Axel Meise запросив фізика за освітою — Christoph Kügler, який відповідає за детальне опрацювання найдрібніших деталей, та впровадження технологій у виробництво.

В асортименті компанії — стельові світильники, люстри, вбудовані джерела освітлення, бра, настільні лампи та торшери. Виняткова універсальність світильників від Occhio дає можливість створювати комбінації монохромних і кольорових світлових композицій. Змінні поліхромні фільтри генерують дивовижні світлові картини, які здатні змінити будь-який інтер’єр.


Основні лінійки бренду

Продукцію компанії можна використовувати як у побутових, так і в промислових та громадських приміщеннях. Їх можна побачити повсюди — від затишного будинку в передмісті, до шоу-руму відомого бренду Walter Knoll.

Mito — це наче античний міф про світло

Кожен пристрій Mito поєднує в собі вишуканий дизайн та інновації. Характерна та легко впізнавана форма надає Mito його неперевершеного вигляду, а революційна технологія освітлення дозволяє створювати справжню магію світла.

Sento — інноваційна, модульна система світильників

Sento поєднує дизайн поза часом та модою, та надзвичайну якість світла в одній цілісній системі. Завдяки модульній конструкції та низки різних версій, ця серія світильників ідеально підходить як для домашнього так і для комерційного сектору.

Più — ідеальний пуризм

Серія світильників Più — це комплексна система точкових світильників. Які можуть бути розміщенні на стелі, вбудовані в поверхні, на садових доріжках та де завгодно.

lui — світло в радикальній формі

Серія lui spotlight поєднує технологію освітлення та дизайн у радикальній формі: змінні лінзи, дуже подібні до тих, що використовуються у фотоапаратурі, відкривають нові можливості для створення освітлення.

io — радість світла

Неймовірна рухливість, колекції стилів, безконтактне управління —io luminaire series — надзвичайні детальні рішення для створення абсолютно нового досвіду взаємодії зі світлом.

 

Lei — магічне перетворення

Зовнішній чи внутрішній, прожектор чи світильник — lei — це нова мінливість світла. Регульована «райдужка» створює різноманітні світлові настрої.

Досконалість світла — у приміщенні та на вулиці

У дизайні вашого особистого простору світлом — немає обмежень. Завдяки Sito найвищі стандарти дизайну та виняткова якість світла Occhio переносяться з приміщення на вулицю — природно, як всеосяжна система цілісного дизайну світла.
Occhio прагне до того, щоб освітлювальні пристрої служили людині максимально ефективно й підходили під будь-який простір.

Світильники Occhio це, насамперед, розумне освітлення:
 

  • можливість димірування;

  • зміна колірної температури;

  • зручне управління — з допомогою жестів або програмного забезпечення на мобільних пристроях;

  • вибір положення лінзи або напрямку світла (наприклад, світильник Sento може бути ап-лайтом, даун-лайтом, або світити одночасно і вгору, і вниз);

  • легкість установки.

Світло служить головною музою для працівників Occhio і майстри зачаровані ним
Вироби бренду дозволяють людям покращувати якість життя з допомогою освітлення — шляхом формування бездоганних світлових сценаріїв для особистого простору. Світильники Occhio — ідеальний приклад німецької традиції, що полягає в мінімалістичному і функціональному дизайні.

 
Последние статьи
Больше статей
Здесь пока ничего нет
Закрыть