Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

28 января 2020

Оновлений Walter Knoll, представлений на IMM COLOGNE 2020
503

Що змушує нас рухатися. І що довго триває.

Мислення та проєктування. Почуття та насолода. Прикраси та відчуття, ніби ти вдома. Шкіра, тканини, дерево: бренд відзначає мистецтво використання меблів та матеріалів, призначені аби створювати зворушливі, незабутні моменти у новій кампанії Walter Knoll під назвою The Lasting Touch (Останній штрих).

13 січня на виставці IMM COLOGNE 2020 бренд представив свої дизайни: ті, що вже встигли стати класикою сучасності, і ті, в яких велике майбутнє. Міжнародний меблевий ярмарок дарує можливість надихнутися, дізнатися про сучасні тенденції дизайну інтер’єру та відкрити для себе неперевершені витвори бренду Walter Knoll.

СОФА MUUD. ДИЗАЙН: БЮРО EOOS

Розумний та зручний. Легкий, м’який, повітряний. Диван MUUD — оазис добробуту для невеликих просторів у місті. Дизайнери повністю переосмислили всі елементи, з яких складається диван. М’яка оббивка, пухкі подушки та ефемерний вигляд. Зменшення кількості матеріалу робить софу MUUD вдвічі кращою: водночас більш затишною та мінімалістичною.

Проте функціональність дивану неочевидна на перший погляд. Лише одним рухом геометрична кутова софа перетворюється на рекам’єр. А ослінчик під ноги збільшить місце для відпочинку.

СТІЛЕЦЬ 375 RELAXCHAIR. ДИЗАЙН: КОМАНДА WALTER KNOLL

Принадний, приємний, комфортний. Відпочинок у кріслі 375 Relaxchair ідеальний як для одного, так і в ансамблі з іншими. Блискуче пасує інтер’єру сучасного фоє готелю чи класичної вітальні. Для читання, посиденьок або роздумів. Меблевий елемент, який можна назвати другом, справжній предмет з характером.

СТІЛЕЦЬ 375 BARSTOOL. ДИЗАЙН: КОМАНДА WALTER KNOLL

Середньовіччя зустрічається із сучасністю. Барний стілець 375 BARSTOOL для високих столів у барі чи офісі або на вашій кухні — це комфорт для сидіння та мінімальний простір. За швидким еспресо на ранковій зустрічі, на спонтанному побаченні з коктейлем або на довгоочікуваній сімейній вечері.

СТІЛ FOSTER 620. ДИЗАЙН: NORMAN FOSTER

Сильний та витончений стіл або невіддільна частина підлоги? Невелике дерево в кімнаті. З моменту їх запуску, столи FOSTER 620 стали чарівними супутниками численних бесід у салонах, вестибюлях та взагалі у всіх життєвих сценаріях. Зараз бренд Walter Knoll розширює серію двома новими моделями, які, за бажанням, можна гармонійно скласти у ансамбль.

СТІЛЕЦЬ CUOIO. ДИЗАЙН: EOOS

CUOIO. DESIGN: EOOS.Логіка мінімалізму визначає форму і матеріали крісла CUOIO. Шкіра і сталь є складовими поверхні та каркаса, роблячи CUOIO справжнім архетипним кріслом. Відмова від усіх оббивних матеріалів в угоду шкіри призводить до створення дивовижного ефекту в інтер'єрі.

Переглянути інші новинки бренду можна у каталозі Walter Knoll 2020.

Каталог 2020 Walter Knoll

Последние статьи
Больше статей
Здесь пока ничего нет
Закрыть