Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

31 марта 2020

Презентація бренду cc-tapis
322
Карантин - не привод сумувати, а зайвий час відпочити вдома та згадати приємні моменти.  Давайте разом  згадаємо чудову презентацію бренду cc-tapis та новинок легендарного бренда Rolf Benz - яка відбулась на початку березня в П900.
Події, що відбуваються зараз у світі, на жаль завадили приїзду представників СС-tapis з Мілану, але в епоху сучасних технологій, гостям презентації вдалося познайомитися в режимі онлайн з співзасновником бренду Фабріціо Кантоні.
Проект 900 офіційно представляє бренд в Україні та пропонує вам особисто ознайомитися з легендарними килимами нових колекцій. Кожна колекція — неповторна колаборація з найкращими дизайнерами. CC-tapis — килими, як окремий вид мистецтва.
З моменту заснування компанії CC-tapis більше 18 років тому і по теперішній час, всі моделі килимів створюються вручну тибетськими майстрами в Непалі.  До створення проекту запрошені відомі дизайнери : Патрісія Уркиола, Бетан Лаура Вуд, Людовика і Роберто Паломба, Олена Сальмістраро і ще більше 30 дизайнерів, бюро і студій, які доповнюють творчістю колекцію килимів від CC-Tapis.
Також, на презентації, гості познайомилися з оновленим асортиментом легендарного німецького бренду Rolf Benz і його представницею - Татьяна Поташова. У гостей вечора була можливість ознайомитися з ексклюзивною сервіровкою бренда Dibbern від експертів магазину 12 Персон. Вся продукція бренду Dibbern виготовляється на єдиному заводі, що знаходиться в Баварії, і майже 70% цього посуду робиться вручну.  
Вечір включав в себе як освітню частину, так і можливість познайомитися з продуктом різних брендів, задати питання про моделі, та просто насолодитися  приємною атмосферою заходу! П900 виражає величезну подяку своїм партнерам - бренду V-ZUG і бренд шефу Олег Чешик за неймовірно смачну вечерю для наших гостей.  Так само, дякуємо Best Events Catering за допомогу в організації нашого заходу. Дякуємо всім гостям, які завітали до нашого заходу и змогли розділити з нами цей вечір! 
До зустрічі! 

 

...
Последние статьи
Больше статей
Здесь пока ничего нет
Закрыть