Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

05 декабря 2019

Rolf Benz ADDIT — ваш універсальний м’який куточок майбутнього
483

Rolf Benz — це практична розкіш, неперевершений стиль та якість. Вважаєте, що бачите перед собою звичайний диван? Але це зовсім не так. М’який куточок від Rolf Benz — це місце для відпочинку, зустрічі з родиною, друзями, ігор, розмов, проведення досугу, роботи, читання та заняття іншими, будь-якими своїми хобі. Це безперечний центр вашої кімнати.

Дивани Rolf Benz завжди славилися своєю гнучкістю, зручністю та вмінням підлаштовуватися під будь-які потреби сучасної людини. І при всій цій спрямованості на технічний прогрес та сучасне швидке життя, вони все ще випромінюють почуття домашності та вишуканої елегантності. А нова лінійка Rolf Benz ADDIT — це концентрація всіх найкращих якостей бренду.

Берлінські дизайнери Тіна Буньяпразіт і Вернер Айслінгер надихнулися ідеєю створити предмет меблів, який би вільно модифікувався в різні комбінації, ніби фотоколлаж. Так і з’явився проєкт Rolf Benz ADDIT — модульний м'який куточок з можливістю вільно адаптуватися для будь-яких потреб та будь-якого приміщення. При цьому ви можете вільно доповнювати картину свого м’якого куточка іншими елементами.

ПОЄДНАННЯ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

Дизайн Rolf Benz ADDIT — дійсно заворожує. Він відображає легкість мінімалізму, водночас поєднуючи в собі елегантність та тендітність форм, що оздоблена почуттям домашньої затишної атмосфери. Сучасність переплітається з класикою, утворюючи один гармонійний колаж єдності, здавалося б, різних стилів.

Цей диван ідеально підійде для будь-якого планування приміщення, як окремий елемент, так і в поєднанні з іншими моделями меблів, столиками, тумбами, полицями, стільницями та іншими. Просто додайте його в загальну картину вашого інтер’єру та ви не пошкодуєте. Для Rolf Benz ADDIT відкрито безліч можливостей і навіть більше, ніж вам здається на перший погляд.

СТВОРЮЙТЕ СВІЙ ВЛАСНИЙ СТИЛЬ

Обирайте матеріали самостійно. Ніжки доступні в трьох кольорах, можливість обрати будь-який вид шкіри для оббивки та безліч додаткових аксесуарів. Ви самі створюєте свій комфорт, а Rolf Benz ADDIT лише допомагає вам у цьому.

Дизайнери створили ряд додаткових аксесуарів до цього крісла, щоб створити повну гармонійну картину. Комфортне крісло Rolf Benz ADDIT з опціональною стільницею — найкраще доповнення до дивану разом з однойменними журнальними столиками.

Rolf Benz ADDIT — додавайте, створюйте свій комфорт самостійно.

Последние статьи
Больше статей
Здесь пока ничего нет
Закрыть