Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

12 февраля 2020

ROLF BENZ на виставці imm cologne 2020: Нова розкіш 20-х років
ROLF BENZ на виставці imm cologne 2020: Нова розкіш 20-х років
434

На міжнародному ярмарку меблів, що проходив у Кельні, бренд ROLF BENZ запропонував відвідувачам випробувати неймовірний симбіоз німецького та італійського дизайнів. Об’єднав натуральні матеріали та кольори, компанія зі Шварцвальда проголосила нову розкіш 2020-х. Оновлена концепція життя, розроблена у співпраці з італійським дизайнерським бюро Nichettostudio, вперше побачила світ у Кельні.

Оздоблення з твердого дерева, природного каменю та металів, демонструють унікальний ефект разом з ретельно підібраними колекціями ROLF BENZ. Стримані відтінки сірого, чорного та білого у поєднанні з теплими та металевими тонами, такими як охра-бежевий та мароне, створюють вишукану атмосферу.

Разом з гармонійними формами інтер’єру це створює образ розкішного, космополітичного способу життя, який можна побачити в магазинах ROLF BENZ по всьому світу.

Нове для imm cologne 2020

ROLF BENZ вперше співпрацює з венеціанською студією Nichettostudio. Разом з Лука Нікето та Франческо Домпьєрі, ROLF BENZ реалізував LIV Living Concept, що складається з модульних елементів дивана, стелажів та журнальних столиків.

Вражаюче крісло Rolf Benz 600 було розроблено разом з міжнародно студією Hoffmann & Kahleyss. Воно складається з пластикової оболонки, додатково покритої повноцінною шкірою, та зручних подушок. Вони чудово узгоджуються зі скульптурним обіднім столом Rolf Benz 929, також розробленим гамбурзьким дуетом, посилаючись на мову дизайну нового десятиліття.

Підставка Rolf Benz 908 від студії дизайну в Кельні kaschkasch — нове доповнення до популярної колекції аксесуарів ROLF BENZ, при цьому також є витвором мистецтва.

Новини з осіннього ярмарку 2019 року

Нові продукти, які були представлені на осінній внутрішній виставці 2019 року, також будуть представлені на imm cologne: стіл із масиву дерева Rolf Benz 909, розроблений Себастьяном Геркнером, є архетипом обідньої зони. Його трикутна форма відкриває нові форми зустрічей.

З ліжком Rolf Benz 50 від компанії Beck Design, ROLF BENZ представляє ще один новий продукт зі своєї колекції SLEEPING.

І останнє, але не менш важливе, Rolf Benz CARA, бестселер у колекції ROLF BENZ, що 5 років тому розробила Аніта Шмідт, представляє нові функції релаксації, варіанти дизайну, має повністю переглянутий вигляд та відчуття.

Відзнака imm cologne 2020

Стенд ROLF BENZ на imm cologne 2020 отримав відзнаку ще до початку виставки. Премія присуджується тим новинкам, які були подані заздалегідь, в яких журі Stylepark переконане. Вони стовідсотково є обов'язковими для перегляду на imm cologne 2020.

Последние статьи
Больше статей
Здесь пока ничего нет
Закрыть