Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

18 октября 2019

Розумне крісло від INTERSTUHL
Зростаючий вплив цифрового життя, коли більшу частину свого дня ми проводимо біля комп’ютерів, дуже погано впливає на наш фізичний стан
766

Некоректна осанка та неправильне сидіння дуже шкодить нашому здоров’ю. Зростаючий вплив цифрового життя, коли більшу частину свого дня ми проводимо біля комп’ютерів, дуже погано впливає на наш фізичний стан. Сьогодні ми називаємо це «малорухливий спосіб життя», який має нездорові наслідки. Тих, хто не рухається, переходячи з крісла на роботі на сидіння автомобіля та вдома до телевізійного крісла, попереджають, що такий спосіб життя може завдати їхньому тілу серйозної та постійної шкоди.

Сьогодні люди сидять більшу частину часу. Відсутність фізичних вправ, а також жорстка постава вважаються основними проблемами сучасної роботи. І не тільки в офісі. Руху і в професійному житті, і в дозвілля — взагалі бракує. Згідно з дослідженням університету Регенсбурга, дорослі витрачають до 60% щодня сидячи. 

З ініціативи INTERSTUHL було розроблено особливий додаток. За допомогою сенсорної технології, інтегрованої у сидіння, збираються всі ваші важливі фізичні дані. Біо-зворотний зв'язок — революційна технологія. Люди повинні бути більш чутливими до того, як вони сидять і бути обізнаними про свою поведінку на сидінні.

Із розвитком та впровадженням нового додатка, S4.0, Interstuhl розширює асортимент продуктів, що сприяють здоров’ю та мотивують людей йти всупереч малорухливому способу життя та привносити більше руху до повсякденної роботи.

S4.0 ШЛЯХ ДО БАЛАНСУ

Датчик вбудований у крісло і відстежує рухи користувача. Дані, які він збирає, потім надсилаються на смарт-годинник або ПК. Користувача інформують про щоденну поведінку на сидінні, мотивують та заохочують рухатися більше.

S4.0 ДОПОМОГА ЗДОРОВ’Ю

App S 4.0, розроблений виключно для Interstuhl, дає прямий відгук про поведінку та тривалість сидіння. Правильне сидіння також означає правильне пристосування крісла до власних потреб. Крім того, S 4.0 дає рекомендації щодо відповідних вправ, які ви можете легко інтегрувати в робочий день, забезпечуючи тим самим спокійну та активну роботу.

Последние статьи
Больше статей
Здесь пока ничего нет
Закрыть