Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

18 октября 2019

Tama Desk. Скульптура візіонерів.
Це сміливий виклик та заява нашій реальності.
554

«Цей стіл органічний наскрізь. Він відрізняється від усього, що ми робили раніше. Але залишається питання: чи насправді ми можемо називати це просто робочим столом?»

— Юрген Рьом, керівник відділу досліджень та розробок Walter Knoll.

Tama Desk — це унікальний проект від іменитого тріо дизайнерів, що являє собою скоріш за все вишукану скульптуру та маніфест свободи творчості, вишуканості, краси, чуттєвості та самоповаги. скоріше ставлення, ніж письмовий стіл. Це сміливий виклик та заява нашій реальності. Сидячи за цим столом, ви відправляєте свої думки у подорож синім океаном, шукаючи нові можливості та відкриття.

Цей стіл уособлює в собі всі сучасні уявлення про розумний простір. Місце висловлювання та звукова дошка для ідей тих, хто сидить біля неї: менеджерів, виконавців та всіх тих людей, які дивляться у майбутнє, бо знають, що саме там формується успіх.

Дизайн Tama Desk — унікальний. Це гармонійне поєднання матеріалів з натурального дерева з вишуканою ремісницькою майстерністю. Особливий акцент конструкції — тонкі круглі бронзові ніжки, що нагадують собою елегантні леза. Форма та композиція столу ідеально врівноважена, а кожна деталь та її оздоблення — продумане до дрібниць. Витончена виразність поверхні столу формує четвертий вимір сучасного робочого столу: креативність.

ІСТОРІЯ ДИЗАЙНУ

Як формується натхнення? Чи є дизайн, який може допомогти нам мислити в нових категоріях? І, що саме головну, як має виглядати стіл, щоб він став джерелом натхнення для свого власника, щоб він був буквально аналітичним центром кімнати?

Протягом багатьох років EOOS задавалися цими питаннями, продовжуючи уважно аналізувати життєву взаємодію людей з робочими горизонтальними поверхнями. Tama Desk — вершина цього конструктивного дослідження. Врівноважуючий акт легкості та міцності, простоти та складності, динамічності, спокою, форми та чуйності. Чисте натхнення.

Цей стіл поєднує в собі всі необхідні тонкощі дизайну, що потрібні будь-якій сучасній людині. П'єдестал з витяжкою. Приватне відділення: шкіряна підкладка, дзеркала та додаткове освітлення в ящику та тумбі. USB-порти живлення: приховані станції зарядки для iPhone та iPad.
Невидима прокладка кабелю.

Tama Desk з'явився на світ завдяки геніальній конструкції, яка поєднує рівновагу та стабільність письмового столу з поезією скульптури.

Последние статьи
Больше статей
Здесь пока ничего нет
Закрыть