Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

16 апреля 2020

Топ-5 цікавинок тижня
Свіжий огляд цікавих товарів
587

 

Інколи, одна єдина річ здатна повністю змінити інтер’єр. 

Тому, щоб додати яскравих барв своїй оселі, чи підкреслити особистість її власника достатньо придбати одну, проте незвичну річ.

Сьогоднішня добірка - це присвята улюбленому кольору багатьох - червоному, та невеличка подорож у світ дитинства та мильних бульбашок.

Червоний колір пов'язаний з енергією, дією, вогнем. Найгарячіший з усіх кольорів, колір пристрасті та перемоги. 

Що цікавого пропонують нам бренди? 

 

 

Крісло Silver від бренду Interstuhl.  

Дизайнер: Хаді Тегерані.

Дизайн, який завжди буде актуальним. Крісло — витвір дизайнера Хаді Тегерані — поєднує в собі красу та практичність. Кожна його деталь ретельно продумана та сконструйована, адже недарма модель Silver стала володарем 7 патентів на винахід! 

Елегантно оформлені механізми, унікальне кріплення спинки до сидіння — все це створює неповторний дизайн крісла Silver. 

Функція регулювання ваги, синхронний механізм, який оптимально підтримує тіло в сидячому положенні, та подвійні жорсткі коліщатка — головні особливості цієї моделі. Сидіння, спинка та підлокітники оббиті шкірою класу преміум. П’ятизіркова база виконана з алюмінію. Сімейство Silver неодноразово отримувало нагороди у світі дизайну та архітектури, серед яких NeoCon Gold 2005 та Reddot Design Award 2007.

Диван Mosspink від brühl  

Дизайнер: Катя Мейер-Брюль

Диван чарує своєю органічною красою, натхненням для якої стала сама природа. Дизайн, що залишається актуальним  всупереч швидкоплинній моді, був неодноразово відзначений нагородами. Вже 10 років витвір Каті Мейер-Брюль надихає та викликає захоплення.

Модель доступна в різних комплектаціях 

GUBI 2.0 Lounge Table.

Дизайнер: Gubi  

Стіл на який надихнула ідея надійності та лаконічності. Чистота ліній та простота деталей поєднується з сучасними та високоякісними матеріалами. Ця серія відрізняється сучасним дизайном та чудово підходить під різноманітні інтер’єри.

Колір стільниці на фото - Cherry red

 

 

Bolia Glasblase Pendant. 

Дизайнер Laura Luisa Grebner, Germany

Світильник, що стане родзинкою інтер’єру. Wow-ефект гарантовано та доведено. Чарівний, захопливий, але трохи наївний та грайливий, такий, яким виглядає світ в очах дитини.

Мильні бульбашки, що застигли в склі. Мить захоплення довжиною у вічність. Нам так часто не вистачає дива, може саме час додати його до свого інтер’єру? 

 

 

Vitra Eames Elephant

Дизайнер: Charles & Ray Eames, 1945

Речі, які наділені власною історією. Зазвичай у кожній дитячій кімнаті є стільці, але не в кожній ті, що ввійшли в історію світового дизайну. 

Саме так: Eames Elephant, створений у далекому 1945 році, залишається актуальним та пізнаваним і в наш час. Що казати, адже його можна придбати навіть на Farfetch. Або в Проєкт900, що значно швидше та зручніше.

Сучасна версія дозволяє використання як в приміщенні, так і в якості outdoor-меблів для дитячого майданчика.

 
Последние статьи
Больше статей
Здесь пока ничего нет
Закрыть