Сайт находится в тестовом режиме. Мы будем рады, если вы сообщите нам о трудностях или неполадках, возникших в его работе.

05 июня 2020

Verpan&Prada
неочікувані колаборації
352
Найяскравіші колаборації відомих брендів та їх історія.
Що спільного між модним будинком Prada, компанією Verpan та дизайнером Вернером Пантоном?

Найяскравіші колаборації відомих брендів та їх історія.Що спільного між модним будинком Prada, компанією Verpan та дизайнером Вернером Пантоном? Спільний проект модного будинку Prada і компанії Verpan, якій належать ексклюзивні права на випуск об'єктів Вернера Пантона — став однією з найбільш яскравих колаборацій минулого року. 

Спеціально для гостей показу колекції жіночого та чоловічого одягу Prada SS 2019 були перевипущені легендарні надувні пуфи, над якими данський дизайнер працював в 1954-1960 рр.

Пуфи виготовлені з тонкого прозорого пластику і мають унікальний логотип VERPAN for PRADA. Легкі та мобільні, вони відмінно підходять для будь-яких просторів, будь то модний нічний клуб, лобі фешенебельного готелю або дитяча. Їх можна використовувати як окремо, так і групою, створюючи з них динамічні модульні композиції.

Сьогодні пуф можна придбати на офіційному сайті Prada.

Проте співпраця відомих компаній була помічена набагато раніше. У Мілані на виставці Salone del Mobile, яка збирає найкращі меблі з усього світу — бренд Prada продемонстрував свої яскраві новинки.

Зокрема, модний будинок представив кілька нових варіацій дивана CloverLeaf. У колаборації з популярним данським брендом Verpan, італійський бренд знову відтворив стильну модульну софу.

Тепер вона знову засяє в червоному, оксамитовому та золотому відтінках.

Prada і Verpan вперше підписали угоду на відтворення дивана CloverLeaf у 2012 році — тоді софа постала з оббивкою із зеленого оксамиту для секції одягу, червоного — для взуття та золотого для VIP зони. Оригінальний же варіант меблів був розроблений ще в далекому 1970 році та представлений на виставці Visona 2 в Кельні.

Дивани Verpan CloverLeaf сьогодні — невід'ємна частина основних бутиків Prada по всьому світу.

Последние новости
Больше новостей
Здесь пока ничего нет
Закрыть